Koblenz Derneği Fenerbahçe
08 Eylül 2023

Parolapara Erkek Voleybol Takımımızın Ana Sponsoru oldu

Koblenz Derneği Parolapara Erkek Voleybol Takımımızın Ana Sponsoru oldu

Hızla büyüyen elektronik para ve ödeme hizmetleri alanında gelenekselleşen finansal çözümlerden farklı olarak; hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde, gerek bireysel, gerek kurumsal kullanıcılarının tüm finansal ihtiyaçlarına cevap verebilecek entegre finansal çözümler üretmekte olan Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın İsim Sponsoru Parolapara’nın logosu 2023 – 2024 sezonunda takımımızın formalarının  göğsünde yer alacak.

Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyor; Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın başarılarla dolu bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz.

Kulübümüz ile Paralopara arasında yapılan Erkek Voleybol Takımı İsim Sponsorluğu anlaşmasının imza töreni, 12 Eylül Salı günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü'nde saat 13:30'da düzenlenecektir.

Parolapara Hakkında;

Parolapara, Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında, 04.11.2020 tarihinde kurulmuş ve TCMB tarafından 21 Ağustos 2022 tarihinde ödeme hizmeti sunmak ve elektronik para ihraç etmek üzere yetkilendirilerek faaliyet izni lisansını almıştır.

Parolapara, hızla büyüyen elektronik para ve ödeme hizmetleri alanında gelenekselleşen finansal çözümlerden farklı olarak; kullanıcı dostu, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde, gerek bireysel, gerek kurumsal kullanıcılarının tüm finansal ihtiyaçlarına cevap verebilecek entegre finansal çözümler üretmektedir.

Elektronik para hizmetleri sektöründe fark yaratacak olan Parolapara, sektörde uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip yönetim ve idari kadrosuyla, faaliyetlerini müşteri memnuniyetini odağına alarak sürdürmektedir. Parolapara sektörün en üst düzey bilgi güvenliği standardı olan PCI DSS sertifikasına sahip olup aynı zamanda BKM TechPOS altyapısı ile uyumlu android Fiziki POS hizmetiyle gelişen teknolojik alt yapısı sayesinde müşterilerine güvenli ve hızlı ödeme çözümleri sunmaktadır.

Kolay entegrasyonlar, üyelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek arayüzler ve tüm banka kartlarına taksit imkanı sunan avantajlı komisyon oranlarıyla sanal POS hizmeti veren Parolapara, bireysel müşterilerimizin para transferleri, kurum ve fatura ödemeleri, kartlı ve kartsız ödemeler, online alışverişler, nakit iade (cash-back) çözümleri gibi tüm finansal akışı takip edilebilen dijital cüzdan ve ön ödemeli kart imkanıyla da sektörde yerini almaktadır.